CHYTRÁ EGO ENERGIE

Jsme moderní společnost, která využívá dlouholeté zkušenosti z celého evropského trhu s energiemi. Máme férový, inovativní přístup, který našim zákazníkům přináší dlouhodobě optimální nastavení nákladů na energie.

CHYTRÁ EGO CENA 

Cena za elektřinu nebo plyn se skládá z REGULOVANÉ složky a z KOMODITNÍ složky. REGULOVANÁ složka ceny je u všech dodavatelů stejná, tuto složku nelze měnit, jedná se o cenu za distribuci elektřiny nebo plynu a výši této ceny stanovuje Energetický regulační úřad. Ušetřit ovšem lze na ceně za dodávku energie, tedy na KOMODITNÍ složce ceny. 
 

Nákup elektřiny a plynu probíhá vždy za aktuální tržní cenu, která se průběžně mění na burze. Naše EGO cena vždy kopíruje aktuální tržní stav a na rozdíl od fixních cen tak automaticky klesá při burzovních poklesech. Zákazník tak vždy dostává férovou a dlouhodobě optimální cenu. S EGO energií tak můžete ušetřit až 25% nákladů na komoditu.

Úspora pro zákazníka - rozdíl mezi fixní cenou u běžného dodavatele a chytrou EGO cenou.

Chytrá EGO cena, která kopíruje trh. Při poklesech ceny tak platíte vždy tu nejvýhodnější cenu.

Regulovaná cena za distribuci. Její výše je pro všechny stejná, její výši stanovuje Energetický regulační úřad.

CHYTRÁ EGO CENA – dlouhodobě férový přístup

Budoucí cenový vývoj elektřiny a plynu je velkým a často diskutovaným tématem. Všichni víme, že plyn a elektřina se obchodují na trhu (na burze) a jejich cena se neustále mění. Všichni víme, že při růstu cen (jako tomu bylo například v roce 2018), začnou dodavatelé elektřiny a plynu většinou rozesílat dopisy o zdražování, všichni také víme, že při poklesu tržních cen dodavatelé tak rychlí s rozesíláním dopisů již nejsou.

Každý, kdo v životě nakupoval třeba akcie, nebo měny, nebo třeba nějakou komoditu, dobře ví, že predikovat budoucí vývoj je velmi těžké, ne-li nemožné. V tomto ohledu jsme k sobě u nás v EGO energie upřímní a nehrajeme si na „vizionáře“. Naši klienti využívají koncept CHYTRÉ CENY, tedy ceny, která se dlouhodobě neustále odvíjí od burzovní ceny plynu a elektřiny. Když ceny energií klesají, CHYTRA CENA automaticky klesá též, když ceny energií rostou, CHYTRA CENA automaticky roste též. Jde o dlouhodobě transparentní a férový přístup.

ETICKÝ KODEX

Plně se hlásíme se k etickému kodexu Energetického regulačního úřadu (ERÚ), který jsme také formálně podepsali.
Při zavíráni a plnění smluv nebo při komunikaci s odběrateli ho dodržujeme.

 

Také se zcela ztotožňujeme se zde uvedenými pravidly a povinnostmi, které Energetický regulační úřad (ERÚ) doporučuje s cílem chránit zákazníky (odběratele). Jedná se o dobrovolný závazek, který plníme nad rámec obecně závazných právních předpisů. 

LÍBÍ SE VÁM EGO ENERGIE ?

Velmi rádi Vám zpracujeme nezávaznou nabídku, se kterou se sami přesvědčíte o všech výhodách EGO energie. 

Nebo nám zanechte Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme. Nemusíte se bát, k citlivým údajům jako je telefonní číslo přistupujeme zodpovědně a bezpečně, v souladu se zpracováním osobních údajů.

+ 420

 
CHCI DOSTÁVAT ZPRÁVY OD EGO ENERGIE